Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Бровахівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 34207332) був реорганізований і увійшов до складу Набутівської громади

Бровахи
Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область

Автобіографія секретаря сільської ради

Я, Сичкова Галина Анатоліївна, народилася 09 січня 1973 року в селищі міського типу Стеблів Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.

Громадянка України.

Після закінчення у 1988 році Бровахівської восьмирічної школи вступила  до Дніпродзержинського індустріального технікуму. Названий вуз закінчила в 1992 році, здобувши кваліфікацію техніка-технолога.

З 1992 року працювала в колгоспі «Іскра» с.Бровахи Корсунь-Шевченківського району Черкаської області  на посаді бухгалтера.

З 2000 року працювала в Бровахівській сільській раді на посаді спеціаліста ІІ категорії з ведення бухгалтерського обліку, а з 2006 року на посаді секретаря сільської ради.

Одружена.

• Чоловік  Сичков Леонід Петрович 1971 р.н.,
  • син Сичков Олексій Леонідович 1993 р.н. ,
  • син Сичков Ярослав Леонідович 1994р.н.

Проживаю в даний час в с.Бровахи Корсунь-Шевченківського району Черкаської області. В Україні проживаю від народження.

Я і мої рідні до кримінальної відповідальності не притягувалися.

17.09.2015р.                                                                   О.І.Назаренко

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування